Overslaan en naar de inhoud gaan
Sfeerbeeld van jong kind met gele schort en knutselend met oranje ballon en wit papier-maché

Koons' ballonreis in Middelheimmuseum

Een kunstig vakantiekamp voor 4- tot 8-jarigen

Tijdens de tweede week van de paasvakantie organiseert Coccolarte een vijfdaags kampje in het Middelheimmuseum. Dit kamp vindt plaats van 13 tot en met 17 april, elke dag van 9 tot 16 uur (met vooropvang vanaf 8.30 uur en naopvang tot 17.30 uur). 

maandag 13 april 2026 tot vrijdag 17 april 2026 van 9:00 tot 16:00

De luchtballon die Jeff Koons overal ter wereld mee naartoe neemt, heeft een noodlanding gemaakt in het Middelheimmuseum. Wanneer Koons een wandeling in het kunstpark maakt, is hij behoorlijk teleurgesteld: overal kunstwerken, maar geen enkel werk van hem te vinden. 

Hij besluit dat dit moet veranderen. Zijn missie? De curatoren overtuigen dat er wél een kunstwerk van hem in het museum hoort te staan. 

Deze week springen de kinderen hem te hulp. Ze bedenken, bouwen en creëren kunstwerken die perfect zouden kunnen passen tussen de beelden in het park. 

Hopelijk vinden de curatoren hun creaties indrukwekkend genoeg om een plekje in het prachtige Middelheimmuseum te verdienen. 

Praktisch

  • Voor wie: voor kinderen geboren in 2018-2022
  • Locatie: Middelheimmuseum
  • Wanneer: 13 tot en met 17 april 2026, telkens van 9 tot 16 uur (met vooropvang vanaf 8.30 uur en naopvang tot 17.30 uur)
  • Prijs: 195 euro
  • Kansentarief: 30 euro (Verhoogde tegemoetkoming? Mail je attest en de naam van je kind naar mara@coccolarte.be)
  • Let op: Deze activiteit is intussen al volzet. Schrijf je in op de wachtlijst.

Meld je aan voor onze nieuwsbrief