Overslaan en naar de inhoud gaan

Wie is wie?

Het Middelheimmuseum heeft een dertigtal medewerkers. Zij werken in de afdelingen collectiebeheer, tentoonstellingen, publiekswerking en communicatie, bibliotheek, shop, administratie en gebouwbeheer.

Directie

Sara Weyns – directeur
sara.weyns@antwerpen.be

 

Collecties

Veerle Meul – hoofd collecties
+32 (0)3 288 33 63
veerle.meul@antwerpen.be

Tanya Bourgeois – collectiebeheerder
+32 (0)3 288 33 87
tanya.bourgeois@antwerpen.be

Marina Verhoeven – verantwoordelijke bibliotheek
+32 (0)3 288 33 65
marina.verhoeven@antwerpen.be

Jasper De Ridder – collectieregistrator
+32 (0)3 288 33 61
jasper.deridder@antwerpen.be

Wendy Van Eyck – medewerker bibliotheek
+32 (0)3 288 33 64
wendy.vaneyck@antwerpen.be

Sara Clissen – projectcoördinator kunstenaarspublicaties
sara.clissen@antwerpen.be

Sabine De Wolf – projectcatalograaf kunstenaarspublicaties
sabine.dewolf@antwerpen.be

Algemene contactinfo bibliotheek
middelheimmuseum_bibliotheek@antwerpen.be

Algemene contactinfo collectie
middelheimmuseum_collections@antwerpen.be

 

Kunst in de Stad

Samuel Saelemakers – curator collectie
+32 (0)3 288 33 86
samuel.saelemakers@antwerpen.be

Lucie Bausart – collectiebeheerder
+32 (0)3 288 33 68
lucie.bausart@antwerpen.be

Algemene contactinfo
kunstindestad@antwerpen.be

 

Presentaties

Pieter Boons – curator
+32 (0)3 288 33 67
pieter.boons@antwerpen.be

Ian Coomans – projectcoördinatie tentoonstellingen, productie projecten
+32 (0)3 288 33 62
ian.coomans@antwerpen.be

Berdien Floré – projectmedewerker collectiepresentatie
​berdien.flore@antwerpen.be

 

Relatie en publieken

Greet Stappaerts – verantwoordelijke wederzijds leren
+32 (0)3 288 33 79
greet.stappaerts@antwerpen.be

Erik Rombaut – verantwoordelijke bezoekerservaring
+32 (0)3 288 33 78
erik.rombaut@antwerpen.be

Rafaëlle Lelièvre – verantwoordelijke pers en communicatie
+32 (0) 470 72 60 87
rafaelle.lelievre@antwerpen.be

Ann De Block – communicatiemedewerker
+32 (0)3 338 64 94
ann.deblock@antwerpen.be

Philip Barbaix – e-communicatie
tel. +32 (0)3 288 33 77
philip.barbaix@antwerpen.be

Bard Neeus – administratief medewerker
+ 32 (0)3 288 33 76
bard.neeus@antwerpen.be

 

Onthaal/shop

Floor Wyns
+32 (0)3 288 33 60
floor.wyns@antwerpen.be

Toon Waroux
+32 (0)3 288 33 60
toon.waroux@antwerpen.be

Algemene contactinfo
middelheimmuseum@antwerpen.be

 

Administratie

Grietje D’Hollander – zakelijk medewerker
+32 (0)3 288 33 72
grietje.dhollander@antwerpen.be

Sven Aertgeerts – administratief medewerker, contactpersoon vriendenvereniging vzw Middelheim Promotors
+32 (0)3 288 33 74
sven.aertgeerts@antwerpen.be

 

Erfgoedbewakers

Eric Servais – hoofd toezichter
+32 (0)3 288 33 80
eric.servais@antwerpen.be

 

Gebouwen

Ward Giraldo – gebouwen- en terreinbeheerder
+32 (03) 338 23 79
ward.giraldo@antwerpen.be

Meld je aan voor onze nieuwsbrief